Pierwsza akcja po wakacjach miała miejsce w przyjaznym jak zawsze dla nas Osiedlowym Domu Kultury. Do akcji zgłosiło się 12 osób, ale krew oddało 10. z nich. Dzisiaj pobrano w sumie 4500 ml. krwi. Serdecznie Wam dziękujemy.

20 sierpnia miała miejsce ostatnia wakacyjna zbiórka krwi. Augustowianie jak zawsze nie zawiedli. Tego dnia zgłosiło się do poboru krwi 31 osób. Krew oddało 27 z nich. Dzisiaj w sumie oddano 12150 ml krwi. Wszystkim dziękujemy i życzymy udanych jeszcze urlopów i ostatnich dni wakacji.

W dniu dzisiejszym i wczorajszym miały miejsce pierwsze wakacyjne zbiórki krwi w Augustowie. Akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

18 czerwca 2021 r. po raz pierwszy w tym roku stacjonował w Augustowie autobus do poboru krwi. Chętnych jak zawsze nie zabrakło i cierpliwie czekali w od samego rana do południa w upale. Do dzisiejszej akcji zgłosiło się 25 chętnych, ale krew oddało 23. Dzisiejsza akcja zakończyła się wynikiem 10350 ml krwi, za co z serca dziękujemy WAM.

W dniu dzisiejszym na akcję poboru krwi przybyło 28 osób. Krew oddało 27 osób, co dało wynik 12150 ml krwi. Wszystkim dziękujemy.

Pierwsza zbiórka w maju odbyła się dnia siódmego. Do akcji przystąpiło 15. chętnych dawców. Jedna osoba została zdyskwalifikowana, co oznacza, że dzisiaj pobraliśmy krew w ilości 6300 ml. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na nasze wiosenne akcje poboru krwi.

W dniu dzisiejszym do Osiedlowego Domu Kultury na zbiórkę krwi zgłosiło się 10 osób, ale krew oddało 9. z nich, co dało wynik 4050 ml krwi. Dziękujemy wszystkim.